Головна / Нормативно-правова робота / Проекти регуляторних актів Мінагрополітики / Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя

19.04.2011 09:42

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління, і використання коштів, що надходять як плата за їх надання, а також переліку та вартості таких послуг"

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління, і використання коштів, що надходять як плата за їх надання, а також переліку та вартості таких послуг" Міністерство аграрної політики та продовольства України оголошує про його публікацію.

Проект постанови Кабінету Міністрів України розроблений відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 «Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг», від 05.01.2011 № 33 «Про деякі питання надання платних адміністративних послуг», на виконання доручення Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Клюєва А.П. від 24.03.2011 №15232/0/1-11 з метою визначення переліку платних послуг, які можуть надаватися Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління, і використання коштів, що надходять як плата за їх надання, а також переліку та вартості таких послуг.

Проект постанови Кабінету Міністрів України разом з аналізом регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб–сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України за адресою: www.minagro.gov.ua.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Державна інспекція з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку Міністерства аграрної політики та продовольства України,

вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001,

E-mail: n-litvinova@ukr.net;

тел./факс 400-71-30

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України,

вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011,

E-mail: mail@dkrp.gov.ua

 

 

Перший заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                         М.Д. Безуглий

 

 
ПРОЕКТ
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від _______________2011 р. № _____
Київ

Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної  Республіки Крим,  міста Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління, і використання коштів, що надходять як плата за їх надання, а також переліку та вартості таких послуг

Кабінет Міністрів України  п о с т а н о в л я є:

      1. Затвердити Порядок надання платних послуг Державної інспекції сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної Республіки Крим, міста Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління і використання коштів, що надходять як плата за їх надання (додається).

          2. Затвердити перелік та вартість платних послуг, що можуть надаватися Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної Республіки Крим, міста Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління (додається).

           3. Міністерству аграрної політики та продовольства забезпечити щорічне проведення індексації вартості зазначених у пункті 2 цієї постанови послуг з урахуванням рівня інфляції на підставі даних Державної служби статистики України.

            4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України: вiд 23 липня 2009 р. № 834 «Про затвердження Порядку надання платних послуг державними хлібними інспекціями Автономної Республіки Крим та областей і використання коштів, що надходять як плата за їх надання, а також переліку та вартості таких послуг», від 8 вересня 2004 р. №1180 «Про затвердження переліку платних послуг, що можуть надаватися державними квітково-декоративними насіннєвими інспекціями Державного комітету з питань житлово-комунального господарства», від 17 травня 2002 р. № 647 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними насіннєвими інспекціями Міністерства аграрної політики», від 23 липня 2009 р. № 833 Про доповнення пункту 2 переліку  платних послуг, які можуть надаватися державними  насіннєвими інспекціями Мінагрополітики», від 1 листопада 2000 р. № 1619 «Про затвердження Порядку виконання земельно-кадастрових робіт та надання  послуг на платній основі державними органами земельних ресурсів», від 18 листопада 2009 р. № 1230 «Про внесення змін до розмірів зборів, які справляються з підприємств, установ, організацій та громадян за послуги, що надаються інспекціями державного технічного нагляду обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій»

         5. Ця постанова набирає чинності з моменту підписання.

 

Прем'єр-міністр України                                                                                                    М. АЗАРОВ

 

 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту постанови Кабінету Міністрів України

Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної  Республіки Крим,  міст Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління, і використання коштів, що надходять як плата за їх надання, а також переліку та вартості таких послуг

 
1.        Обґрунтування необхідності прийняття акта

            Проект постанови розроблено на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 «Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг», від 05.01.2011 № 33 «Про деякі питання надання платних адміністративних послуг», доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Клюєва А.П. від 24.03.2011 № 15232/0/1-11 та пункту 3 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 30.03.2011 № 24.

2. Мета і шляхи її досягнення
            Проект постанови підготовлено з метою вдосконалення існуючих правових норм, які регулюють планування надходження і використання  коштів  за  надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної  Республіки Крим, міст Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління, та убезпечить суб’єктів господарювання, населення (фізичних осіб) від справляння плати за надані послуги, не передбачені даним актом, і забезпечить надходження коштів до спеціального фонду Державного бюджету України в економічно обґрунтованих розмірах.
3. Правові аспекти 
Відповідно до указів Президента України від 09.12.2010 № 1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та від 13.04.2011 № 459 «Про Державну інспекцію сільського господарства України» з метою оптимізації роботи контрольно-інспекційних органів в агропромисловому комплексі розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління, і використання коштів, що надходять як плата за їх надання , а також переліку та вартості таких послуг».
4.    Фінансово-економічне обґрунтування 
            Прийняття проекту постанови не потребує виділення додаткових коштів з державного бюджету.
            5. Позиція заінтересованих органів 
          Потребує погодження з Міністерством фінансів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством юстиції України.
6. Регіональний аспект
            Проект постанови не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

7. Запобігання корупції

Проект постанови не містить правил і процедур, які можуть містити ризики вчинення корупційних діянь.

8. Громадське обговорення
            Проект постанови буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua) з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості.

9. Позиція соціальних партнерів

            Проект постанови не стосується соціально-трудової сфери.
            10. Прогноз результатів

               Прийняття постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною інспекцією сільського господарства України, а також державними інспекціями сільського господарства Автономної  Республіки Крим, міст Києва та Севастополя, областей та районів, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери її управління, і використання коштів, що надходять як плата за їх надання, а також переліку та вартості таких послуг″ надасть можливість виконати вимоги постанов Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 «Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг», від 05.01.2011 № 33 «Про деякі питання надання платних адміністративних послуг», доручення Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Клюєва А.П. від 24.03.2011 № 15232/0/1-11, пункту 3 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України  від 30.03.2011 № 24 та забезпечить надходження коштів до спеціального фонду Державного бюджету України в економічно обґрунтованих розмірах, а також дасть можливість привести у відповідність до діючого законодавства надання платних послуг підпорядкованих установ, організацій Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Перший заступник Міністра

аграрної політики

та продовольства України                                                                                   М.Д. Безуглий

 

"___" _______________ 2011 р.

 


Файл: Per.doc [561.5 K]
 
© 1997–2012 Міністерство аграрної політики та продовольства України 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 24           

Усі права на матеріали, що знаходяться на даному сайті, охороняються відповідно до чинного законодавства України. При будь-якому використанні матеріалів сайта, гіперпосилання на www.minagro.gov.ua обов'язкове